cdVet Naturprodukte Polska
tel.: 694 801 192 
e-mail: biuro@cdvet.pl 
www.cdvet.pl
www.sklep.cdvet.pl 

Odrobaczanie - bez chemii

Zdrowy, dobrze funkcjonujący organizm z prawidłową florą jelitową zwykle nie ma problemów z zarobaczeniem. Najlepszym tego przykładem są dzikie zwierzęta żyjące w naturalnym środowisku. 

Instynktownie zjadają wybrane sioła, rośliny, które mają właściwości przeciwpasożytnicze. Nasze domowe zwierzęta mają tę opcję ograniczoną i są zdane na naszą pomoc. 

Ważne jest aby odrobaczać zwierzęta bowiem zaniedbanie może prowadzić do poważnych chorób i zniszczeń organizmu (np. obciążenie nerek, brak równowagi, zaburzenia metabolizmu, problemy ze skórą i sierścią i wiele innych...). 

Współczesny sposób żywienia zwierząt (karmy konwencjonalne, wysoka ilość węglowodanów w diecie) tworzy środowisko sprzyjające namnażaniu się pasożytów wewnętrznych. Zdrowy, naturalny sposób żywienia oraz właściwa suplementacja ziołami antypasożytniczymi pozwala na utrzymanie naszych pupili wolnych od pasożytów. 

Bardzo ważne jest aby unikać chemicznych środków odrobaczających. Są silnie toksyczne i mogą więcej zaszkodzić niż pomóc. 

Doskonałą naturalną alternatywą jest suplement diety cdVet Wurm-o-Vet  - Nie obciąża układu nerwowego, nie zaburza naturalnej flory bakteryjnej jelit, przemiany i przyswajalności jelitowej, nie wywołuje alergii oraz nie obciąża pracy nerek i wątroby. 

 

 Wurm-o-Vet Hund - odrobaczanie psów

Skład: dodatki aromatu i smaku poprawiono: 301g na kg. Substancja nośna: ziemia okrzemkowa E551c, nasiona dyni, liście dzikiego czosnku.

 

 

 Wurm-o-Vet Katze - odrobaczanie kotów 

Skład: dodatki aromatu i smaku poprawiono: 301g na kg. Substancja nośna: ziemia okrzemkowa E551c, nasiona dyni, liście dzikiego czosnku.