cdVet Naturprodukte Polska
tel.: 694 801 192 
e-mail: biuro@cdvet.pl 
www.cdvet.pl
www.sklep.cdvet.pl 

Dodatki paszowe/suplementy diety

 

Produkty Fit-BARF - naturalne dodatki paszowe do “Biologicznie odpowiedniego surowego jedzenia”!

Początki diety BARF są trudne? Nie jesteś pewien czy Twój pies i kot ma wszystko to czego potrzebuje?

 Z naturalnymi produktami Fit-BARF specjalnie skomponowanymi dla zwierząt będących na diecie BARF możesz być pewien że Twój pupil otrzyma wszystko to, czego potrzebuje.

Pamiętaj! Dieta BARF jest kompletna dzięki produktom Fit-BARF i cdVet!

W serii Fit-BARF znajdziesz starannie przygotowane mieszanki ziołowe, jak również jednoproduktowe  preparaty, które odpowiadają indywidualnym potrzebom psów i kotów będących na diecie BARF oraz właścicielom, którzy chcieliby z dokładnością co do grama w codziennej diecie podawać swoim zwierzętom niezbędne składniki.

 

 Dostępne odatki paszowe Fit-BARF: 

Zestaw startowy 

Probiotyk

Mikroelementy

Wapń

Oleje

Algi/glony/wodorosty

Drożdże

Warzywa/owoce/zioła

Tłuszcz

Produkty jednosładnikowe

Smakołyki

Karma - na przerwę w BARF

 


 

Pamiętaj, że wszystkie produkty cdVet współgrają z koncepcję BARF. Zarówno suplementy jak i produkty do pielęgnacji pozwolą Ci utrzymać zwierzę w doskonałym zdrowiu i kondycji w zgodzie z jego naturą. 

 


Fit-BARF DarmFlora ułatwia przystosowanie organizmu psa i kota podczas zmiany dotychczasowej diety (np.: z karmy suchej) na BARF. Przynosi równowagę kwasowo-zasadową oraz oczyszcza jelita ze szkodliwych substancji. Również  polecamy stosowanie Fit-BARF DarmFlora dla zwierząt na diecie BARF w przypadku zaburzeń flory bakteryjnej jelit jak i przy problemach z trawieniem.

 

Organizm psa nie jest zdolny do samodzielnego wytwarzania nienasyconych kwasach tłuszczowych dlatego należy dodatkowo dostarczać je z pożywieniem. Na diecie BARF wzrasta ilość dostarczanych kwasów Omega-6. Dlatego należy dostarczać kwasy Omega-3 aby utrzymać równowagę kwasów tłuszczowych. Tę równowagę można osiągnąć dostarczając psu do pożywienia olejów roślinnych. W Fit-BARF zapewniamy szeroką gamę najwyższej jakości, tłoczonych na zimno olejów roślinnych.